• DOMŮ
  • AUTOKLÍČE A IMOBILIZÉRY

VÝROBA AUTOKLÍČŮ - TODOS DĚČÍN

NABÍZÍME výrobu autoklíčů  a autoklíče s čipem - provedeme mechanické zhotovení frézování zubů klíče i nahrajeme kód čipu z vašeho originálního klíče na nový klíč. Autoklíče jsou opatřeny imobilizérem přímo v klíči. Tato elektronická ochrana proti odcizení vozidel se používá od roku 1995. Stále ve větší míře bývá základní výbavou vozidel. Zajistíme na počkání, jak mechanické zhotovení klíče s čipem, tak jeho funkční nakódování a to buďto přímo z vašeho klíče na naší provozovně  nebo u novějších typů aut přímo ve voze.

  

Následující seznam aut, pro něž jsme schopni  autoklíče vyrobit:

Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen , Daewoo, Daihatsu, Datsun, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover Lexus, Lotus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, Subaru, Suzuki, Talbot, Toyota, Opel, Volkswagen, Volvo

 Přímo v naší provozovně máme široký sortiment polotovarů. Pokud Vámi požadovaný klíč právě nemáme skladem, pokusíme se ho pro Vás zajistit nejbližším možném termínu.

 car-keys

  

TODOS DĚČÍN

OD KORÁL 1. PATRO - PLZEŇSKÁ 9 - DĚČÍN IV

Telefon: +420 777 955 730

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates